ART / Lithographs / Litograph 13152053
nr 1315 2053
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Lasse Åberg (b. 1940), Sweden. Bägare och golftillbehör. Signed, numbered 8/175. Subject: 40x47 cm,
LITOGRAPH, Bägare och golftillbehör. Signerad, numrerad 8/175. Motivet: 40x47 cm
Lasse Ã…berg, born 1940, Swedish graphic artist, painter and film artist.
800
SEK 500
Monday Mars 23 2020
at 18:19:27
19/3 17:51:34
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Lasse Ã…berg
Read more about Lasse Ã…berg